Aktuality & Akce

Likvidace autovraku Bílovec

Likvidace autovraku Bílovec

7. února 2019

Dnes začínáme v Bílovci. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Bílovce Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Karviná

Likvidace vozidla Karviná

6. února 2019

Dnes začínáme v Karviné. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Karviné Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Příbor

Likvidace autovraku Příbor

5. února 2019

Dnes začínáme v Příboru. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Příboru Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozu Mořkov

Likvidace vozu Mořkov

4. února 2019

Dnes začínáme v Mořkově. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Mořkova Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Ženklava

Likvidace autovraku Ženklava

2. února 2019

Dnes začínáme v Ženklavě. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Ženklavy Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Slezská Ostrava

Likvidace vozidla Slezská Ostrava

1. února 2019

Dnes začínáme v Ostravě – Slezské Ostravě. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Těšínská, Ostrava – Slezská Ostrava.