Aktuality & Akce

Likvidace vozidla z Dolní Lhoty

Likvidace vozidla z Dolní Lhoty

24. března 2017

Dnes začínáme v Ostravě – Dolní Lhotě. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s  vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Lesní, Ostrava – Dolní Lhota.

Likvidace vozidla z Ostravy Antošovic

Likvidace vozidla z Ostravy Antošovic

21. března 2017

Dnes začínáme v Ostravě - Antošovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s  vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Antošovická, Ostrava – Antošovice.

Likvidace vozidla z Ostravy - Vítkovic

Likvidace vozidla z Ostravy - Vítkovic

30. ledna 2017

Dnes začínáme v Ostravě - Vítkovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního vozidla s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání vozidla na adrese: Ostrava - Vítkovice.

Likvidace vozidla z Vratimova

Likvidace vozidla z Vratimova

25. ledna 2017

Dnes začínáme ve Vratimově. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního vozidla s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání vozidla na adrese - Vratimov.

Likvidace vozidla z Martinova

Likvidace vozidla z Martinova

23. ledna 2017

Dnes začínáme v Ostravě - Martinově. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního vozidla s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání vozidla na adrese - Ostrava - Martinov.

Likvidace vozidla z Ostravy - Poruby

Likvidace vozidla z Ostravy - Poruby

18. ledna 2017

Dnes začínáme v Ostravě - Porubě. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního vozidla s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání vozidla na adrese: Ostrava - Poruba.