Aktuality & Akce

Likvidace vozidla z Koblova

Likvidace vozidla z Koblova

19. ledna 2019

Dnes začínáme v Ostravě - Koblov. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Koblovská, Ostrava – Koblov.

Likvidace vozidla z Bělského Lesa

Likvidace vozidla z Bělského Lesa

18. ledna 2019

Dnes začínáme v Ostravě – Bělském lese. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s  vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Jiřího Herolda , Ostrava – Bělský les.

Likvidace auta Orlová

Likvidace auta Orlová

14. ledna 2019

Dnes začínáme v Orlové. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Orlové Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozu Petřvald

Likvidace vozu Petřvald

12. ledna 2019

Dnes začínáme v Petřvaldu. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Petřvaldu Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Dětmarovice

Likvidace automobilu Dětmarovice

11. ledna 2019

Dnes začínáme v Dětmarovicích. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Dětmarovic Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Dolní Lutyně

Likvidace vozidla Dolní Lutyně

10. ledna 2019

Dnes začínáme v Dolní Lutyni. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Dolní Lutyně Zdarma - s výkupem navíc!