Aktuality & Akce

Likvidace vozidla Výškovice

Likvidace vozidla Výškovice

27. února 2019

Dnes začínáme v Ostravě – Výškovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Lumírova, Ostrava – Výškovice.

Likvidace vozidla Ostrava Hošťálkovice

Likvidace vozidla Ostrava Hošťálkovice

25. února 2019

Dnes začínáme v Ostravě – Hošťálkovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Na Zapadlém, Ostrava – Hošťálkovice.

Likvidace auta Rychvald

Likvidace auta Rychvald

23. února 2019

Dnes začínáme v Rychvaldu. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Rychvaldu Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Suchdol nad Odrou

Likvidace automobilu Suchdol nad Odrou

22. února 2019

Dnes začínáme v Suchdolu nad Odrou. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla ze Suchdolu nad Odrou Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Kobeřice

Likvidace automobilu Kobeřice

21. února 2019

Dnes začínáme v Kobeřicích. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Kobeřic Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Háj ve Slezsku

Likvidace autovraku Háj ve Slezsku

20. února 2019

Dnes začínáme v Háji ve Slezsku. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Háje ve Slezsku Zdarma - s výkupem navíc!