Aktuality & Akce

Likvidace vozidla z Ostravy - Hulvák

Likvidace vozidla z Ostravy - Hulvák

14. dubna 2017

Dnes začínáme v Ostravě – Hulváky. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Wolkrova, Ostrava – Hulváky.

Likvidace vozidel ve Václavovicích

Likvidace vozidel ve Václavovicích

11. dubna 2017

Dnes začínáme v Ostravě – Václavovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Na Dolině, Ostrava – Václavovice.

Likvidace vozidla z Ostravy Radvanic

Likvidace vozidla z Ostravy Radvanic

7. dubna 2017

Dnes začínáme v Ostravě - Radvanicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Karvinská, Ostrava – Radvanice.

Likvidace vozidla z Velké Polomi

Likvidace vozidla z Velké Polomi

4. dubna 2017

Dnes začínáme v Ostravě – Velké Polomi. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Pivovarská, Ostrava – Velká Polom.

Likvidace vozidla z Kunčiček

Likvidace vozidla z Kunčiček

31. března 2017

Dnes začínáme v Ostravě – Kunčičkách. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Mezi Domky, Ostrava – Kunčičky.

Likvidace vozidla z Hrabové

Likvidace vozidla z Hrabové

28. března 2017

Dnes začínáme v Ostravě – Hrabové. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Klásná, Ostrava – Hrabová.