Aktuality & Akce

Likvidace vozidla Muglinov

Likvidace vozidla Muglinov

16. ledna 2020

Dnes začínáme v Muglinově. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Muglinova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Ostrava - Třebovice

Likvidace vozidla Ostrava - Třebovice

13. ledna 2020

Dnes začínáme v Ostravě - Třebovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Ostravy - Třebovic Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Nový Hrozenkov

Likvidace autovraku Nový Hrozenkov

8. ledna 2020

Dnes začínáme v Novém Hrozenkově. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Nového Hrozenkova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Zubří

Likvidace automobilu Zubří

6. ledna 2020

Dnes začínáme v Zubří. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla ze Zubří Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Horní Benešov

Likvidace autovraku Horní Benešov

2. ledna 2020

Dnes začínáme v Horním Benešově. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Horního Benešova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vraku Vrbno pod Pradědem

Likvidace vraku Vrbno pod Pradědem

19. prosince 2019

Dnes začínáme ve Vrbně pod Pradědem. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Vrbna pod Pradědem Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!