Aktuality & Akce

Likvidace vraku Ostrava - Hošťálkovice

Likvidace vraku Ostrava - Hošťálkovice

7. září 2019

Dnes začínáme v Ostravě - Hošťálkovicích. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Ostravy - Hošťálkovic Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace auta Kunčičky

Likvidace auta Kunčičky

6. září 2019

Dnes začínáme v Kunčičkách. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Kunčiček Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vraku Mosty u Jablunkova

Likvidace vraku Mosty u Jablunkova

5. září 2019

Dnes začínáme v Mostech u Jablunkova. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Mostů u Jablunkova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Jablunkov

Likvidace autovraku Jablunkov

4. září 2019

Dnes začínáme v Jablunkově. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Jablunkova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Fryčovice

Likvidace automobilu Fryčovice

3. září 2019

Dnes začínáme ve Fryčovicích. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Fryčovic Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Bruntál

Likvidace vozidla Bruntál

2. září 2019

Dnes začínáme v Bruntálu. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Bruntálu Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!