Aktuality & Akce

Likvidace autovraku Šenov

Likvidace autovraku Šenov

27. června 2019

Dnes začínáme v Šenově. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Šenova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Ostrava - Hošťálkovice

Likvidace automobilu Ostrava - Hošťálkovice

26. června 2019

Dnes začínáme v Ostravě - Hošťálkovicích. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Ostravy - Hošťálkovic Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Kunčice nad Ostravicí

Likvidace automobilu Kunčice nad Ostravicí

25. června 2019

Dnes začínáme v Kunčicích nad Ostravicí. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Kunčic nad Ostravicí Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Brušperk

Likvidace vozidla Brušperk

24. června 2019

Dnes začínáme v Brušperku. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Brušperka Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Bruntál

Likvidace autovraku Bruntál

22. června 2019

Dnes začínáme v Bruntálu. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Bruntálu Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Horní Bludovice

Likvidace vozidla Horní Bludovice

21. června 2019

Dnes začínáme v Horních Bludovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Horních Bludovic Zdarma - s výkupem navíc!