Aktuality & Akce

Likvidace autovraku Studénka

Likvidace autovraku Studénka

4. března 2019

Dnes začínáme ve Studénce. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla ze Studénky Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozu Jeseník nad Odrou

Likvidace vozu Jeseník nad Odrou

1. března 2019

Dnes začínáme v Jeseníku nad Odrou. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Jeseníku nad Odrou Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Bolatice

Likvidace automobilu Bolatice

28. února 2019

Dnes začínáme v Bolaticích. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Bolatic Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Výškovice

Likvidace vozidla Výškovice

27. února 2019

Dnes začínáme v Ostravě – Výškovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Lumírova, Ostrava – Výškovice.

Likvidace vozidla Ostrava Hošťálkovice

Likvidace vozidla Ostrava Hošťálkovice

25. února 2019

Dnes začínáme v Ostravě – Hošťálkovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Na Zapadlém, Ostrava – Hošťálkovice.

Likvidace auta Rychvald

Likvidace auta Rychvald

23. února 2019

Dnes začínáme v Rychvaldu. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Rychvaldu Zdarma - s výkupem navíc!