od 1.500,- Kč

BONUS za vozidlo

 

až 50.000,- Kč

VÝKUP na autodíly

 

VŠE ZDARMA

vč. odhlášení na úřadě

 

607 703 311

Dotazy a objednávky

 

 

Aktuality & Akce

Likvidace auta Orlová

Likvidace auta Orlová

14. ledna 2019

Dnes začínáme v Orlové. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Orlové Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozu Petřvald

Likvidace vozu Petřvald

12. ledna 2019

Dnes začínáme v Petřvaldu. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Petřvaldu Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Dětmarovice

Likvidace automobilu Dětmarovice

11. ledna 2019

Dnes začínáme v Dětmarovicích. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Dětmarovic Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Dolní Lutyně

Likvidace vozidla Dolní Lutyně

10. ledna 2019

Dnes začínáme v Dolní Lutyni. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Dolní Lutyně Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Odry

Likvidace vozidla Odry

9. ledna 2019

Dnes začínáme v Odrách. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Oder Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace auta Frenštát pod Radhoštěm

Likvidace auta Frenštát pod Radhoštěm

8. ledna 2019

Dnes začínáme ve Frenštátu pod Radhoštěm. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Frenštátu pod Radhoštěm Zdarma - s výkupem navíc!

Kontakt

FA MILATA
EKOLOGICKÁ LIKVIDACE
VOZIDEL OSTRAVA

likvidace-vozidel-ostrava.cz

 
+420 607 703 311
+420 558 642 172

další kontaktní údaje >