Aktuality & Akce

Likvidace autovraku Vendryně

Likvidace autovraku Vendryně

13. srpna 2019

Dnes začínáme ve Vendryni. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Vendryně Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace auta Bruntál

Likvidace auta Bruntál

12. srpna 2019

Dnes začínáme v Bruntálu. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Bruntálu Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Kunčice nad Ostravicí

Likvidace vozidla Kunčice nad Ostravicí

10. srpna 2019

Dnes začínáme v Kunčicích nad Ostravicí. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Kunčic nad Ostravicí Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Klimkovice

Likvidace vozidla Klimkovice

9. srpna 2019

Dnes začínáme v Klimkovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Klimkovic Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Stěbořice

Likvidace automobilu Stěbořice

8. srpna 2019

Dnes začínáme ve Stěbořicích. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla ze Stěbořic Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Opava

Likvidace autovraku Opava

7. srpna 2019

Dnes začínáme v Opavě. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Opavy Zdarma - s výkupem navíc!