Aktuality & Akce

Likvidace vraku Hutisko-Solanec

Likvidace vraku Hutisko-Solanec

18. června 2019

Dnes začínáme v Hutisku-Solanci. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Hutiska-Solance Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Krnov

Likvidace vozidla Krnov

17. června 2019

Dnes začínáme v Krnově. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Krnova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Čeladná

Likvidace autovraku Čeladná

15. června 2019

Dnes začínáme na Čeladné. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Čeladné Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace auta Koblov

Likvidace auta Koblov

14. června 2019

Dnes začínáme v Koblově. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Koblova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace auta Kobeřice

Likvidace auta Kobeřice

13. června 2019

Dnes začínáme v Kobeřicích. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Kobeřic Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Veřovice

Likvidace autovraku Veřovice

12. června 2019

Dnes začínáme ve Veřovicích. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Veřovic Zdarma - s výkupem navíc!