Aktuality & Akce

Likvidace auta Ostrava - Mariánské Hory

Likvidace auta Ostrava - Mariánské Hory

7. února 2020

Dnes začínáme v Ostravě - Mariánských Horách. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Ostravy - Mariánských Hor Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Kunčičky

Likvidace autovraku Kunčičky

5. února 2020

Dnes začínáme v Kunčičkách. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Kunčiček Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace auta Nový Hrozenkov

Likvidace auta Nový Hrozenkov

31. ledna 2020

Dnes začínáme v Novém Hrozenkově. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Nového Hrozenkova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Janov

Likvidace automobilu Janov

28. ledna 2020

Dnes začínáme v Janově. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Janova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Mosty u Jablunkova

Likvidace automobilu Mosty u Jablunkova

24. ledna 2020

Dnes začínáme v Mostech u Jablunkova. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Mostů u Jablunkova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vraku Vendryně

Likvidace vraku Vendryně

21. ledna 2020

Dnes začínáme ve Vendryni. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Vendryně Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!