Aktuality & Akce

Likvidace vraku Třinec

Likvidace vraku Třinec

19. června 2020

Dnes začínáme v Třinci. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Třince Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Hukvaldy

Likvidace automobilu Hukvaldy

17. června 2020

Dnes začínáme na Hukvaldech. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Hukvald Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vraku Janov

Likvidace vraku Janov

15. června 2020

Dnes začínáme v Janově. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Janova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozu Hovězí

Likvidace vozu Hovězí

12. června 2020

Dnes začínáme v Hovězí. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Hovězí Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace auta Vratimov

Likvidace auta Vratimov

10. června 2020

Dnes začínáme ve Vratimově. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Vratimova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Ostrava - Mariánské Hory

Likvidace automobilu Ostrava - Mariánské Hory

8. června 2020

Dnes začínáme v Ostravě - Mariánských Horách. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Ostravy - Mariánských Hor Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!