Aktuality & Akce

Likvidace vozidla Břidličná

Likvidace vozidla Břidličná

7. října 2019

Dnes začínáme v Břidličné. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Břidličné Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Hať

Likvidace vozidla Hať

30. září 2019

Dnes začínáme v Hati. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Hatě Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Budišov nad Budišovkou

Likvidace autovraku Budišov nad Budišovkou

27. září 2019

Dnes začínáme v Budišově nad Budišovkou. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Budišova nad Budišovkou Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace auta Jeseník nad Odrou

Likvidace auta Jeseník nad Odrou

26. září 2019

Dnes začínáme v Jeseníku nad Odrou. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Jeseníku nad Odrou Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Orlová

Likvidace autovraku Orlová

25. září 2019

Dnes začínáme v Orlové. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Orlové Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Bohumín

Likvidace vozidla Bohumín

24. září 2019

Dnes začínáme v Bohumíně. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Bohumína Zdarma - s výkupem navíc!