Aktuality & Akce

Likvidace autovraku Hať

Likvidace autovraku Hať

18. dubna 2019

Dnes začínáme v Hati. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Hatě Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Velké Albrechtice

Likvidace vozidla Velké Albrechtice

17. dubna 2019

Dnes začínáme ve Velkých Albrechticích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Velkých Albrechtic Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Mošnov

Likvidace autovraku Mošnov

16. dubna 2019

Dnes začínáme v Mošnově. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Mošnova Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozidla ze Zábřehu

Likvidace vozidla ze Zábřehu

15. dubna 2019

Dnes začínáme v Ostravě – Zábřeh. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Janáčkova, Ostrava – Zábřeh.

Likvidace automobilu Karviná

Likvidace automobilu Karviná

13. dubna 2019

Dnes začínáme v Karviné. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Karviné Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace auta Stěbořice

Likvidace auta Stěbořice

12. dubna 2019

Dnes začínáme ve Stěbořicích. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla ze Stěbořic Zdarma - s výkupem navíc!