Aktuality & Akce

Likvidace automobilu Stěbořice

Likvidace automobilu Stěbořice

8. srpna 2019

Dnes začínáme ve Stěbořicích. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla ze Stěbořic Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Opava

Likvidace autovraku Opava

7. srpna 2019

Dnes začínáme v Opavě. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Opavy Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Trojanovice

Likvidace autovraku Trojanovice

6. srpna 2019

Dnes začínáme v Trojanovicích. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Trojanovic Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace auta Nový Jičín

Likvidace auta Nový Jičín

5. srpna 2019

Dnes začínáme v Novém Jičíně. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Nového Jičína Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Frenštát pod Radhoštěm

Likvidace autovraku Frenštát pod Radhoštěm

3. srpna 2019

p>Dnes začínáme ve Frenštátu pod Radhoštěm. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Frenštátu pod Radhoštěm Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Petřvald

Likvidace autovraku Petřvald

2. srpna 2019

Dnes začínáme v Petřvaldu. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Petřvaldu Zdarma - s výkupem navíc!