od 1.500,- Kč

BONUS za vozidlo

 

až 50.000,- Kč

VÝKUP na autodíly

 

VŠE ZDARMA

vč. odhlášení na úřadě

 

607 703 311

Dotazy a objednávky

 

 

Aktuality & Akce

Likvidace vozidla z Velké Polomi

Likvidace vozidla z Velké Polomi

4. dubna 2017

Dnes začínáme v Ostravě – Velké Polomi. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Pivovarská, Ostrava – Velká Polom.

Likvidace vozidla z Kunčiček

Likvidace vozidla z Kunčiček

31. března 2017

Dnes začínáme v Ostravě – Kunčičkách. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Mezi Domky, Ostrava – Kunčičky.

Likvidace vozidla z Hrabové

Likvidace vozidla z Hrabové

28. března 2017

Dnes začínáme v Ostravě – Hrabové. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Klásná, Ostrava – Hrabová.

Likvidace vozidla z Dolní Lhoty

Likvidace vozidla z Dolní Lhoty

24. března 2017

Dnes začínáme v Ostravě – Dolní Lhotě. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s  vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Lesní, Ostrava – Dolní Lhota.

Likvidace vozidla z Ostravy Antošovic

Likvidace vozidla z Ostravy Antošovic

21. března 2017

Dnes začínáme v Ostravě - Antošovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s  vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Antošovická, Ostrava – Antošovice.

Likvidace vozidla z Ostravy - Vítkovic

Likvidace vozidla z Ostravy - Vítkovic

30. ledna 2017

Dnes začínáme v Ostravě - Vítkovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního vozidla s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání vozidla na adrese: Ostrava - Vítkovice.

Kontakt

FA MILATA
EKOLOGICKÁ LIKVIDACE
VOZIDEL OSTRAVA

likvidace-vozidel-ostrava.cz

 
+420 607 703 311
+420 558 642 172

další kontaktní údaje >