Aktuality & Akce

Likvidace vozidla Ostrava - Mariánské Hory

Likvidace vozidla Ostrava - Mariánské Hory

30. listopadu 2018

Dnes začínáme v Ostravě – Mariánských horách. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Varenská, Ostrava – Mariánské hory.

Likvidace vozidla Josefovice

Likvidace vozidla Josefovice

29. listopadu 2018

Dnes začínáme v Ostravě - Josefovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: U Kapličky, Ostrava – Josefovice.

Likvidace vozidla v Ostravě

Likvidace vozidla v Ostravě

28. listopadu 2018

Dnes začínáme v Ostravě . Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s  vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Cihelní, Ostrava.

Likvidace vozidla Olbramice

Likvidace vozidla Olbramice

17. října 2018

Dnes začínáme v Ostravě – Olbramicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Hlavní, Ostrava – Olbramice.

Likvidace vozidla Nová Ves

Likvidace vozidla Nová Ves

15. října 2018

Dnes začínáme v Ostravě – Nové Vsi. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: 28. Října, Ostrava – Nová Ves.

Likvidace vozidla z Heřmanic

Likvidace vozidla z Heřmanic

13. října 2018

Dnes začínáme v Ostravě - Heřmanicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s  vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Záblatská, Ostrava – Heřmanice.