Aktuality & Akce

Likvidace vozidla Rychvald

Likvidace vozidla Rychvald

24. května 2019

Dnes začínáme v Rychvaldu. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Rychvaldu Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Dětmarovice

Likvidace vozidla Dětmarovice

23. května 2019

Dnes začínáme v Dětmarovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Dětmarovic Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Vítkov

Likvidace vozidla Vítkov

22. května 2019

Dnes začínáme ve Vítkově. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Vítkova Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Ludgeřovice

Likvidace automobilu Ludgeřovice

21. května 2019

Dnes začínáme v Ludgeřovicích. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Ludgeřovic Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Dolní Benešov

Likvidace autovraku Dolní Benešov

20. května 2019

Dnes začínáme v Dolním Benešově. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Dolního Benešova Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Veřovice

Likvidace automobilu Veřovice

18. května 2019

Dnes začínáme ve Veřovicích. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Veřovic Zdarma - s výkupem navíc!