Aktuality & Akce

Likvidace autovraku Velké Albrechtice

Likvidace autovraku Velké Albrechtice

10. dubna 2019

Dnes začínáme ve Velkých Albrechticích. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Velkých Albrechtic Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Trojanovice

Likvidace vozidla Trojanovice

9. dubna 2019

Dnes začínáme v Trojanovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Trojanovic Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace auta Příbor

Likvidace auta Příbor

8. dubna 2019

Dnes začínáme v Příboru. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Příboru Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace auta Těrlicko

Likvidace auta Těrlicko

5. dubna 2019

Dnes začínáme v Těrlicku. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Těrlicka Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Petřvald

Likvidace vozidla Petřvald

4. dubna 2019

Dnes začínáme v Petřvaldu. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Petřvaldu Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozidla z Lhotky

Likvidace vozidla z Lhotky

3. dubna 2019

Dnes začínáme v Ostravě – Lhotce. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Petřkovická, Ostrava – Lhotka.