Aktuality & Akce

Likvidace vozu Dolní Lutyně

Likvidace vozu Dolní Lutyně

3. května 2019

Dnes začínáme v Dolní Lutyni. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Dolní Lutyně Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Bohumín

Likvidace autovraku Bohumín

2. května 2019

Dnes začínáme v Bohumíně. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Bohumína Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Český Těšín

Likvidace autovraku Český Těšín

30. dubna 2019

Dnes začínáme v Českém Těšíně. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Českého Těšína Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace auta Štěpánkovice

Likvidace auta Štěpánkovice

29. dubna 2019

Dnes začínáme v Karviné. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Karviné Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Dolní Benešov

Likvidace automobilu Dolní Benešov

27. dubna 2019

Dnes začínáme v Dolním Benešově. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Dolního Benešova Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Jeseník nad Odrou

Likvidace autovraku Jeseník nad Odrou

26. dubna 2019

Dnes začínáme v Jeseníku nad Odrou. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Jeseníku nad Odrou Zdarma - s výkupem navíc!