Aktuality & Akce

Likvidace autovraku Těrlicko

Likvidace autovraku Těrlicko

22. srpna 2019

Dnes začínáme v Těrlicku. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Těrlicka Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Horní Suchá

Likvidace autovraku Horní Suchá

21. srpna 2019

Dnes začínáme v Horní Suché. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Horní Suché Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vraku Šenov

Likvidace vraku Šenov

20. srpna 2019

Dnes začínáme v Šenově. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Šenova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Ostrava - Hrabová

Likvidace autovraku Ostrava - Hrabová

19. srpna 2019

Dnes začínáme v Ostravě - Hrabové. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Ostravy - Hrabové Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Brušperk

Likvidace automobilu Brušperk

17. srpna 2019

Dnes začínáme v Brušperku. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Brušperka Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vraku Frýdlant nad Ostravicí

Likvidace vraku Frýdlant nad Ostravicí

16. srpna 2019

Dnes začínáme ve Frýdlantu nad Ostravicí. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Frýdlantu nad Ostravicí Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!