Aktuality & Akce

Likvidace autovraku Odry

Likvidace autovraku Odry

17. února 2020

Dnes začínáme v Odrách. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Oder Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozu Frýdlant nad Ostravicí

Likvidace vozu Frýdlant nad Ostravicí

14. února 2020

Dnes začínáme ve Frýdlantu nad Ostravicí. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Frýdlantu nad Ostravicí Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Krnov

Likvidace automobilu Krnov

12. února 2020

Dnes začínáme v Krnově. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Krnova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Halenkov

Likvidace vozidla Halenkov

10. února 2020

Dnes začínáme v Halenkově. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Halenkova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Čeladná

7. února 2020

Dnes začínáme na Čeladné. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Čeladné Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Brušperk

Likvidace vozidla Brušperk

7. února 2020

Dnes začínáme v Brušperku. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Brušperka Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!