Aktuality & Akce

Likvidace automobilu Ženklava

Likvidace automobilu Ženklava

3. července 2020

Dnes začínáme v Ženklavě. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Ženklavy Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace auta Velký Týnec

Likvidace auta Velký Týnec

1. července 2020

Dnes začínáme ve Velkém Týnci. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Velkého Týnce Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Ostrava - Poruba

Likvidace vozidla Ostrava - Poruba

29. června 2020

Dnes začínáme v Ostravě - Porubě. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Ostravy - Poruby Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozu Nová Bělá

Likvidace vozu Nová Bělá

26. června 2020

Dnes začínáme v Nové Bělé. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Nové Bělé Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Bohuňovice

Likvidace autovraku Bohuňovice

24. června 2020

Dnes začínáme v Bohuňovicích. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Bohuňovic Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Fulnek

Likvidace vozidla Fulnek

22. června 2020

Dnes začínáme ve Fulneku. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Fulneku Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!