Aktuality & Akce

Likvidace vozidla Polanka nad Odrou

Likvidace vozidla Polanka nad Odrou

31. července 2018

Dnes začínáme v Polance nad Odrou. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: 1.května, Polanka nad Odrou.

Likvidace vozidla Proskovice

Likvidace vozidla Proskovice

27. července 2018

Dnes začínáme v Ostravě – Proskovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Světlovská, Ostrava – Proskovice.

Likvidace vozidla Stará Ves nad Ondřejnicí

Likvidace vozidla Stará Ves nad Ondřejnicí

25. července 2018

Dnes začínáme v Ostravě – Staré Vsi nad Ondřejnicí. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Dukelská, Ostrava – Stará Ves nad Ondřejnicí.

Likvidace vozidla z Ostravy Jihu

Likvidace vozidla z Ostravy Jihu

23. července 2018

Dnes začínáme v Ostravě - Jih. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Rudná, Ostrava - Jih.

Likvidace vozidla Krásné Pole

Likvidace vozidla Krásné Pole

19. července 2018

Dnes začínáme v Ostravě – Krásné Pole. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Stodolní, Ostrava – Krásné Pole.

Likvidace vozidla Martinov

Likvidace vozidla Martinov

17. července 2018

Dnes začínáme v Ostravě – Martinově. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Martinovská, Ostrava – Martinov.

MILATA - Nechte likvidaci vašeho vozidla na nás
Kontakt

FA MILATA
EKOLOGICKÁ LIKVIDACE
VOZIDEL OSTRAVA

likvidace-vozidel-ostrava.cz

 
+420 607 703 311
+420 558 642 172

další kontaktní údaje >