Aktuality & Akce

Likvidace vozidla Stěbořice

Likvidace vozidla Stěbořice

23. července 2019

Dnes začínáme ve Stěbořicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla ze Stěbořic Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Mošnov

Likvidace automobilu Mošnov

22. července 2019

Dnes začínáme v Mošnově. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Mošnova Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Orlová

Likvidace vozidla Orlová

20. července 2019

Dnes začínáme v Orlové. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Orlové Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Český Těšín

Likvidace automobilu Český Těšín

18. července 2019

Dnes začínáme v Českém Těšíně. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Českého Těšína Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozu Bohumín

Likvidace vozu Bohumín

15. července 2019

Dnes začínáme v Bohumíně. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Bohumína Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Hošťálková

Likvidace autovraku Hošťálková

13. července 2019

Dnes začínáme v Hošťálkové. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Hošťálkové Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!