od 1.500,- Kč

BONUS za vozidlo

 

až 50.000,- Kč

VÝKUP na autodíly

 

VŠE ZDARMA

vč. odhlášení na úřadě

 

607 703 311

Dotazy a objednávky

 

 

Aktuality & Akce

Likvidace auta Fulnek

Likvidace auta Fulnek

24. ledna 2019

Dnes začínáme ve Fulneku. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Fulneku Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozu Český Těšín

Likvidace vozu Český Těšín

23. ledna 2019

Dnes začínáme v Českém Těšíně. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Českého Těšína Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Albrechtice

Likvidace automobilu Albrechtice

22. ledna 2019

Dnes začínáme v Albrechticích. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Albrechtic Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Ostrava Pustkovec

Likvidace vozidla Ostrava Pustkovec

21. ledna 2019

Dnes začínáme v Ostravě - Pustkovci. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Karla Aksamita, Ostrava – Pustkovec.

Likvidace vozidla z Koblova

Likvidace vozidla z Koblova

19. ledna 2019

Dnes začínáme v Ostravě - Koblov. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Koblovská, Ostrava – Koblov.

Likvidace vozidla z Bělského Lesa

Likvidace vozidla z Bělského Lesa

18. ledna 2019

Dnes začínáme v Ostravě – Bělském lese. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s  vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Jiřího Herolda , Ostrava – Bělský les.

Kontakt

FA MILATA
EKOLOGICKÁ LIKVIDACE
VOZIDEL OSTRAVA

likvidace-vozidel-ostrava.cz

 
+420 607 703 311
+420 558 642 172

další kontaktní údaje >