Aktuality & Akce

Likvidace vozidla z Ostravy Vítkovic

Likvidace vozidla z Ostravy Vítkovic

2. května 2017

Dnes začínáme v Ostravě – Vítkovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Zengrova, Ostrava – Vítkovice.

Likvidace vozidla z Šenova

Likvidace vozidla z Šenova

28. dubna 2017

Dnes začínáme v Ostravě – Šenově. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Těšínská, Ostrava – Šenov.

Likvidace vozidla z Ostravy Poruby

Likvidace vozidla z Ostravy Poruby

25. dubna 2017

Dnes začínáme v Ostravě – Porubě. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Dělnická, Ostrava – Poruba.

Likvidace vozidla z Čavisova

Likvidace vozidla z Čavisova

21. dubna 2017

Dnes začínáme v Ostravě - Čavisov. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s  vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Čavisov , Ostrava – Čavisov.

Likvidace vozidla z Ostravy Třebovic

Likvidace vozidla z Ostravy Třebovic

18. dubna 2017

Dnes začínáme v Ostravě – Třebovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Třešňová, Ostrava – Třebovice.

Likvidace vozidla z Ostravy - Hulvák

Likvidace vozidla z Ostravy - Hulvák

14. dubna 2017

Dnes začínáme v Ostravě – Hulváky. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Wolkrova, Ostrava – Hulváky.

MILATA - Nechte likvidaci vašeho vozidla na nás
Kontakt

FA MILATA
EKOLOGICKÁ LIKVIDACE
VOZIDEL OSTRAVA

likvidace-vozidel-ostrava.cz

 
+420 607 703 311
+420 558 642 172

další kontaktní údaje >