Aktuality & Akce

Likvidace auta Baška

Likvidace auta Baška

1. dubna 2020

Dnes začínáme v Bašce. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Bašky Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Příbor

Likvidace automobilu Příbor

30. března 2020

Dnes začínáme v Příboru. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Příboru Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace auta Rýmařov

Likvidace auta Rýmařov

27. března 2020

Dnes začínáme v Rýmařově. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Rýmařova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Halenkov

Likvidace autovraku Halenkov

25. března 2020

Dnes začínáme v Halenkově. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Halenkova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozu Koblov

Likvidace vozu Koblov

23. března 2020

Dnes začínáme v Koblově. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Koblova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Dolany

Likvidace vozidla Dolany

20. března 2020

Dnes začínáme v Dolanech. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Dolan Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!