Aktuality & Akce

Likvidace autovraku Ostrava - Mariánské Hory

Likvidace autovraku Ostrava - Mariánské Hory

18. listopadu 2019

Dnes začínáme v Ostravě - Mariánských Horách. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Ostravy - Mariánských Hor Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vraku Muglinov

Likvidace vraku Muglinov

15. listopadu 2019

Dnes začínáme v Muglinově. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Muglinova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Kunčice pod Ondřejníkem

Likvidace automobilu Kunčice pod Ondřejníkem

12. listopadu 2019

Dnes začínáme v Kunčicích pod Ondřejníkem. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Kunčic pod Ondřejníkem Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Frýdek-Místek

Likvidace vozidla Frýdek-Místek

8. listopadu 2019

Dnes začínáme ve Frýdku-Místku. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Frýdku-Místku Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vraku Bruntál

Likvidace vraku Bruntál

6. listopadu 2019

Dnes začínáme v Bruntálu. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Bruntálu Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace auta Šenov u Nového Jičína

Likvidace auta Šenov u Nového Jičína

31. října 2019

Dnes začínáme v Šenově u Nového Jičína. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Šenova u Nového Jičína Zdarma - s výkupem navíc!