Aktuality & Akce

Likvidace autovraku Horní Bečva

Likvidace autovraku Horní Bečva

21. září 2019

Dnes začínáme v Horní Bečvě. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Horní Bečvy Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Ostrava - Hrabová

Likvidace vozidla Ostrava - Hrabová

20. září 2019

Dnes začínáme v Ostravě - Hrabové. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Ostravy - Hrabové Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vraku Frýdek-Místek

Likvidace vraku Frýdek-Místek

19. září 2019

Dnes začínáme ve Frýdku-Místku. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Frýdku-Místku Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Bruntál

Likvidace automobilu Bruntál

18. září 2019

Dnes začínáme v Bruntálu. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Bruntálu Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Krmelín

Likvidace automobilu Krmelín

17. září 2019

Dnes začínáme v Krmelíně. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Krmelína Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vraku Dobrá

Likvidace vraku Dobrá

16. září 2019

Dnes začínáme v Dobré. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Dobré Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!