Aktuality & Akce

Likvidace automobilu Velké Albrechtice

Likvidace automobilu Velké Albrechtice

18. března 2019

Dnes začínáme ve Velkých Albrechticích. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Velkých Albrechtic Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace auta Rychvald

Likvidace auta Rychvald

15. března 2019

Dnes začínáme v Rychvaldu. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Rychvaldu Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Petrovice u Karviné

Likvidace vozidla Petrovice u Karviné

13. března 2019

Dnes začínáme v Petrovicích u Karviné. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Petrovic u Karviné Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Horní Bludovice

Likvidace autovraku Horní Bludovice

11. března 2019

Dnes začínáme v Horních Bludovicích. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Horních Bludovic Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozidla z Plesné

Likvidace vozidla z Plesné

8. března 2019

Dnes začínáme v Ostravě - Plesné. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: U Pískovny, Ostrava – Plesná.

Likvidace vozidla z Hýlova

Likvidace vozidla z Hýlova

6. března 2019

Dnes začínáme v Ostravě. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Volgogradská, Ostrava – Hýlov.