Aktuality & Akce

Likvidace vozidla Olbramice

Likvidace vozidla Olbramice

17. října 2018

Dnes začínáme v Ostravě – Olbramicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Hlavní, Ostrava – Olbramice.

Likvidace vozidla Nová Ves

Likvidace vozidla Nová Ves

15. října 2018

Dnes začínáme v Ostravě – Nové Vsi. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: 28. Října, Ostrava – Nová Ves.

Likvidace vozidla z Heřmanic

Likvidace vozidla z Heřmanic

13. října 2018

Dnes začínáme v Ostravě - Heřmanicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s  vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Záblatská, Ostrava – Heřmanice.

Likvidace vozidla Hrušov

Likvidace vozidla Hrušov

11. října 2018

Dnes začínáme v Ostravě – Hrušově. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Hrušovská, Ostrava – Hrušov.

Likvidace vozidla Muglinov

Likvidace vozidla Muglinov

9. října 2018

Dnes začínáme v Ostravě – Muglinově. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Jakuba Korty, Ostrava – Muglinov.

Likvidace vozidla Michálkovice

Likvidace vozidla Michálkovice

6. října 2018

Dnes začínáme v Ostravě – Michálkovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidace kompletního vozidla s vystaveným potvrzením vyřízenou ihned na adrese: Holandská, Ostrava – Michálkovice.

MILATA - Nechte likvidaci vašeho vozidla na nás
Kontakt

FA MILATA
EKOLOGICKÁ LIKVIDACE
VOZIDEL OSTRAVA

likvidace-vozidel-ostrava.cz

 
+420 607 703 311
+420 558 642 172

další kontaktní údaje >